Real Madryt poważnie rozważa transfer Antonio Ruedigera

Kontrakt niemieckiego piłkarza w Chelsea niedługo dobiegnie końca. Jak do tej pory sprawa jego przedłużenia nie została poruszona przez żadną ze stron. Real Madryt zaciera ręce i prawdopodobnie będzie chciał pozyskać Antoniego Ruedigera do swojej drużyny.

Mocna pozycja w obronie niemieckiego piłkarza

Rola Antonio Ruedigera jest obecnie bardzo mocna w Chelsea. Piłkarz stał się kluczowym obrońcą drużyny.  Dwudziestoośmioletni zawodnik nadal nie ma podpisanej nowej umowy z Chelsea.  Klub jak widać nie może dojść do porozumienia z Antonim Rudigerem i jak na razie nie widać postępów w rozmowach. Aktualny kontrakt skończy się wraz z tym sezonem. Gwiazda Chelsea ma za sobą bardzo dobre występy i stanowiłby cenny nabytek dla Realu Madryt.

Real Madryt czeka na odpowiedni moment

Klub zamierza postarać się o pozyskanie niemieckiego zawodnika. Real Madryt liczy jednak na to, że pozyska obrońcę Chelsea za darmo. Warto wspomnieć, że podobnie klub przejął niegdyś Davida Alabę. Real Madryt po odejściu Sergio Ramosa i Raphaela Varane odczuwa spore braki w drużynie, dlatego liczy na pozyskanie dobrego obrońcy.

Nie wiadomo jeszcze czy Chelsea tak łatwo pozwoli odejść swojemu najlepszemu obrońcy. Wszystko zależy od tego jak potoczą się rozmowy piłkarza z obecnym klubem i czy zechce w nim zostać. Brak porozumienia da piłkarzowi zielone światło w styczniu do prowadzenia poważnych rozmów z innymi klubami zainteresowanymi współpracą z nim.