Koniec piłkarskich wakacji – rozpoczynają się rozgrywki w Premier League

Koniec piłkarskich wakacji – rozpoczynają się rozgrywki w Premier League

Ruszył długo wyczekiwany nowy sezon 2021/2022 w najważniejszych rozgrywkach piłkarskich. A co za tym idzie zaczynają pojawiać się kolejne propozycje transferów najlepszych zawodników.

Zapowiadane transfery, czy dojdą do skutku?

Harry Kane z Tottenham Hotspur F.C czeka na kolejną ofertę z Manchester City. Klub zgodzi się na przejście zawodnika jedynie za opłatą 150 milionów funtów. Czy Manchester City będzie w stanie tyle zapłacić za Kane’a? Na razie mówi się o kwocie 127 milionów funtów.

FC Barcelona przeżywa ostatnio spore problemy finansowe, nic więc dziwnego, że próbuje wyprzedawać najlepszych zawodników. Brazylijskim piłkarzem Philippem Coutinho Correia jest wstępnie zainteresowanych kilka klubów. Do najważniejszych z nich można zaliczyć: Chelsea Londyn, Manchester United, Tottenham, Everton i Leicester.

Antonio Rudiger ma podpisany kontrakt z Chelsea Londyn jeszcze niecały rok. Z pewnością będzie się nim interesowało wiele klubów. Nieoficjalnie mówi się, że w styczniu rozmowy w sprawie transferu z Chelsea Londyn mają prowadzić PSG i Real Madryt.

James Ward – Prowse, który obecnie zasila drużynę w St. Mary’s może zostać transferowany przez Tottenham i Aston Villi. Klub niedawno opuściło dwóch zawodników – Ryan Bertrand i Danny Ings.

Do klubu Manchester United niedawno został transferowany Jadon Sancho, który może okazać się czarnym koniem nowego składu. Czerwone diabły planują wypożyczenie Amady Diallo, bo spędza on większość czasu na ławce rezerwowych i nie ma szansy na rozwój.

Z kolei West Ham United złożył ofertę na Nayefa Aguerda ze Stade Rennes. Młody Marokańczyk mógłby wzmocnić środek obrony klubu. Oferta w wysokości 17 milionów funtów wystawiona przez West Ham, spotkała się jak dotychczas z odmową francuskiego klubu.