Kamil Glik zaliczył ogromną wpadkę!

Kamil Glik zaliczył ogromną wpadkę!

W meczu serii B Kamil Glik otrzymał czerwoną kartkę za niepotrzebny faul. Włosi ostro skrytykowali występ polskiego piłkarza.

Kamil Glik sfaulował rywala

Obrońca z Polski już po upływie 25 minut otrzymał czerwoną kartkę i tym samym został zmuszony do opuszczenia boiska. Mecz 12 kolejki Serii B pomiędzy Benvento Calcio a Frosinone Calcio zakańczył się z wynikiem 1:4. Kamil Glik brutalnie i z premedytacją sfaulował Daniela Bolocę. Zawodnik przeciwnej drużyny opuścił boisko, bo nie był w stanie dalej grać. Zajął się nim sztab medyczny i nie pozwolił na kontynuację gry w spotkaniu.

Kamil Glik próbował jeszcze bronić się i wpłynąć na decyzję sędziego. Nic z tego, otrzymał czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie i nakaz opuszczenia boiska.

Polski zawodnik w ogniu krytyki

Media włoskie ostro skrytykowały polskiego obrońcę. Zarzucono Glikowi, że osłabił grę zespołu. Zachowanie doświadczonego piłkarza zostało określone, jako poniżej krytyki. Rozczarował swoją drużynę i kibiców. Skompromitował się na oczach całego świata. Po raz kolejny udowodnił, że nie jest wart swojej pensji.