Skazani na Rugby

Rugby to dyscyplina, która w naszym kraju zyskuje coraz większe grono miłośników. Czy da się połączyć miłość do sportu oraz muzyki i stworzyć coś naprawdę ciekawego? Dowód temu dają artyści zaangażowani w tworzenie dwupłytowego albumu „Skazani na Rugby”, który będzie mieć swoją premierę 30 listopada 2015 roku. Cieszymy się z tego powodu tym bardziej, że objęliśmy patronat medialny nad tym wydarzeniem.

11045494_907875839295171_7949107220035201116_n

Album będzie prawdziwą gratką dla wszystkich fanów rugby oraz rapu i hip-hopu. Na dwóch krążkach znajdziemy aż 42 utwory, które pełne są pozytywnego przekazu. Mówią o walce, sportowej rywalizacji i nawołują do tego, żeby nigdy się nie poddawać, gdyż tylko ciężką pracą i wiarą we własne możliwości jesteśmy w stanie osiągnąć szczyt. Na płycie „Pasja Czyni Wolnym” oraz „Drużynowy Sport Walki” usłyszymy znanych artystów polskiej sceny rapu. AFRONT, RDW, Mona PaniKa, Verte, MiloMailo, NTK, Massey, Pono, Hades, Wuwunio, Konjo, Bosski Roman, Vienio, KaeN to tylko jedni z wielu twórców dwupłytowego albumu, który będzie mieć swoją premierę 30 listopada. W każdym z teledysków projektu motywem przewodnim jest rugby, czyli gra dla prawdziwych mężczyzn. To właśnie ta dyscyplina pokazuje prawdziwy charakter człowieka, wolę walki i determinację.

Jak twierdzą osoby blisko związane z całym przedsięwzięciem, tytuł i oprawa graficzna albumu nie bez powodu nawiązuje do tematyki więziennictwa. To właśnie rugby pozwoliło wielu zagubionym ludziom wrócić na właściwe tory i odnaleźć pasję.

Całej akcji przyświeca idea: „Sport, muzyka, pasja – rugby ponad podziałami”, więc nie ma tu mowy o walce między klubami. Wszystkie drużyny z Polski współpracują ze sobą w ramach tego projektu.

W promocję płyty artystów pochodzących m.in. z Trójmiasta, Łodzi oraz Wrocławia włączyli się takie postacie jak Jarosław Janiszewski, Damian Janikowski, Łukasz Nowicki, Sławomir Sulej oraz Joanna Kołaczkowska.

Projekt, poza Sportowym Magazynem Krakowskim, wspierają również: TABASKO, GILBERT, PROSTO, PIT BULL WEST COAST, MASS, RYDEL HOUSE , POUNDOUT, PITBULLCITY, andegrand.pl, GLAMRAP.pl, rapportal.pl, Magazyn Rugby, Magazyn VAIB, RUGBYPOLSKA.pl,  Drużyna Mistrzów, Gilbert Polska, RHINO, CHIKO Design, CHROM, MarAtlon Studio, tusestudio, The Backstage Records, RAPDUMA, onthecorner.pl, popkiller.pl, RESPECTHH.pl oraz wielu innych.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: http://promorugby.pl/ gdzie znajdziecie utwory, teledyski i pozostałe informacje. Sprawdźcie także wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/903759816339459/

PREMIERA JUŻ 30 LISTOPADA 2015

Redakcja SportowyMagazyn.pl

redakcja@sportowymagazyn.pl