Nowy sponsor przy Reymonta?

W ciągu najbliższych dni ma zostać zaprezentowany nowy sponsor strategiczny Wisły Kraków, z którym negocjacje trwały od początku kadencji prezesa Gaszyńskiego. Coca Cola, bo o niej mowa, ma pojawić się na koszulkach Białej Gwiazdy już podczas pierwszego spotkania w 2016 roku.

wisła-ruch 048

Rok temu Robert Gaszyńskim został prezesem Białej Gwiazdy i od samego początku obiecywał odbudowę „Wielkiej Wisły”. Jego głównym celem było znalezienie sponsora strategicznego, czego do chwili obecnej nie osiągnął i za co coraz częściej jest krytykowany. Chodzą słuchy, że kontrakt z amerykańską firmą był przygotowany już w styczniu, jednak na drodze stanęły kwestie proceduralne. Tą wersję popierają ówczesne wypowiedzi Gaszyńskiego, w których zaznaczał, że „coś jest na rzeczy”.

W ostatnich tygodniach obie strony wróciły do rozmów, a nowa umowa ma obowiązywać od pierwszego stycznia. Na konto krakowskiego klubu ma zostać wpłacone ponad 4 miliony złotych. Przypomnijmy, że nieoficjalnie Bogusław Cupiał zapowiedział spłatę wszystkich zobowiązań do szóstego stycznia 2016 roku, dzięki czemu chce rozpocząć odbudowę silnej marki, jaką przed laty była krakowska Wisła.

 

Redakcja SportowyMagazyn.pl

redakcja@sportowymagazyn.pl