KJT: Pierwszy raz bez „Carlitosa”

Po raz pierwszy w Krakowskiej Jedenastce Tygodnia nie ma „Carlitosa”. Skoro najlepszy piłkarz Wisły Kraków nie znalazł swojego miejsca, to reszta zawodników też nie mogła się pojawić i w efekcie żaden Wiślak nie został w tym tygodniu wyróżniony. Na szczęście Garbarnia, Hutnik, a także Cracovia dostarczyły wielu kandydatów.

soccer field.

Aleksander Kozioł – Udanie zastępuje Marcina Cabaja w bramce Garbarni. Pewny punkt swojego zespołu. W meczu ze Stalą Stalowa Wola wybronił kilka groźnych sytuacji i zachował czyste konto.

Marcin Makuch – Znowu bardzo aktywny w ofensywie. Kilka razy uderzał z daleka, raz trafił w poprzeczkę, w pozostałych przypadkach dobrą postawą wykazał się bramkarz Orła Piaski Wielkie.

Arkadiusz Garzeł – W obronie bardzo konsekwentny. Pokazał się też w ataku, ale nie przy stałym fragmencie. Ładnie podłączył się do akcji i dośrodkował idealnie na głowę Patryka Serafina.

Michał Helik – W ciężkim i wyrównanym meczu z Arką Gdynia zapewnił remis swojemu zespołowi, choć znajdował się w bardzo trudnej sytuacji.

Przemysław Antoniak – Tym razem zagrał na boku pomocy, ale zwykle występuje na lewej obronie. Przesunięty do przodu spisywał się bardzo dobrze. Był nawet o krok od zdobycia bramki, ale trafił w poprzeczkę.

Dariusz Gawęcki – Zagrał znakomity mecz przede wszystkim w Pucharze Polski. W weekend też spisał się dobrze.

Krzysztof Świątek (piłkarz tygodnia) – Bawi się na poziomie czwartej ligi. Najpierw dwie asysty i piękny gol z rzutu wolnego w Pucharze Polski. W meczu ligowym też uderzył ze stałego fragmentu i otworzył wynik meczu.

Adam Deja – Bardzo aktywny. Kilka razy uderzał z daleka. Zaliczył też asystę przy bramce Helika.

Patryk Serafin – Jego trafienie dało Garbarni 3 punkty. Sprytnie odnalazł się w polu karnym i głową pokonał znanego z gry w Hutniku, Doriana Frątczaka.

Hubert Pachowicz – Gol i asysta przeciwko Orłu Piaskom Wielkie. Ostatnio regularnie gości w naszym zestawieniu, co pokazuje, że ma dobry okres.

Kamil Sobala – Gol w Pucharze Polski, gol w lidze. Bardzo dobry tydzień w jego wykonaniu.

Michał Przybycień

michal.przybycien@sportowymagazyn.pl