KJT: Kolejna wpadka Cracovii

W ostatnim tygodniu krakowskie zespoły dobrze się spisały. Zawiodła jedynie Cracovia, choć przegrała niesłusznie. Gwoździem do trumny dla Pasów okazał się system VAR i w efekcie drużyna prowadzona przez Michała Probierza wylądowała na ostatnim miejscu w tabeli Lotto Ekstraklasy.

soccer field.

Grzegorz Sandomierski – Grał bardzo dobrze. Wybronił kilka groźnych sytuacji. Jednak nie zdołał zapobiec porażce Cracovii. Przy rzucie karnym był bez szans.

Michał Mistrzyk – Podstawowy prawy obrońca Garbarni. Gra bardzo dobrze, zarówno w defensywie, jak i w ofensywie. W weekend, przeciwko Legionovii zdobył piękną bramkę, po indywidualnej akcji.

Krzysztof Kalemba – W obu meczach Garbarni w minionym tygodniu grał dobrze. Kierował grą defensywną swojej drużyny i był bardzo groźny przy stałych fragmentach gry, ale gola nie zdobył.

Łukasz Kędziora – Trzymał swój poziom. Też stwarzał zagrożenie po rzutach wolnych i rożnych, choć w odróżnieniu od Kalemby nie po uderzeniach bezpośrednich, a po dośrodkowaniach. Grać głową bez wątpienia potrafi.

Maciej Sadlok – Dobrze wspiera swoich kolegów w akcjach oskrzydlających. Tak było też i tym razem. Popisał się asystą. W obronie też grał bardzo konsekwentnie i uważnie.

Krzysztof Świątek – Kapitan Hutnika prowadzi swój zespół do awansu. Notuje świetne statystyki. Tym razem zaliczył piękne trafienie.

Serhii Krykun – Podtrzymuje dobrą formę. Jest czołowym zawodnikiem Garbarni w ofensywie. Notuje świetne statystyki.

Wojciech Wojcieszyński (piłkarz tygodnia) – Ma za sobą świetny tydzień. W środku tygodnia zdobył bramkę przeciwko Legionovii. W meczu z ROW-em Rybnik też był aktywny i zanotował kilka udanych zagrań.

Hubert Pachowicz – Ostatnio znajduje się w świetnej formie. W weekend zdobył swoją kolejną bramkę, która przypieczętowała zwycięstwo Hutnika nad Iskrą Klecza.

Kamil Sobala – Notuje świetne statystyki. Każdym spotkaniu wpisuje się do protokołu meczowego. Tym razem zrobił to, notując asystę przy trafieniu Pachowicza.

Carlos Lopez – W każdym meczu Wisły jest jednym z najlepszych piłkarzy. Tak było też i tym razem, kiedy to otworzył wynik spotkania z Lechią Gdańsk.

Michał Przybycień

michal.przybycien@sportowymagazyn.pl